Kunnen we je helpen met zoeken
Mr. F. (Fenna) van den Brink behaalde haar bachelor Rechtsgeleerdheid (honours) en haar master Strafrecht (Cum Laude) aan de Universiteit van Utrecht. Daarnaast heeft mr. Van den Brink een half jaar gestudeerd aan de Universiteit van Florida. Tijdens haar studie heeft mr. Van den Brink stages gelopen bij verschillende advocatenkantoren, het Openbaar Ministerie in Den Haag en het Wetenschappelijk Bureau van de Hoge Raad der Nederlanden.
Voor haar indiensttreding bij JKR Advocaten heeft mr. Van den Brink enkele jaren als senior gerechtsjurist gewerkt bij het gerechtshof Amsterdam. Daar hield zij zich bezig met allerhande strafzaken uiteenlopend van zaken omtrent overtredingen van de Wegenverkeerswet tot ernstige zeden- en geweldsmisdrijven. Daarna is zij enige tijd
werkzaam geweest als advocaat bij een advocatenkantoor in Rotterdam waar zij zich bezighield met zaken op het gebied van het financieel-economisch strafrecht.
Mr. van den Brink is sinds maart 2023 werkzaam bij Jansen Kneepkens Rijnsburger Advocaten en voert een veelzijdige procespraktijk met de nadruk op het commune strafrecht.
In het juridische doolhof is het niet altijd eenvoudig om de juiste weg te vinden. Omnius is jouw route naar recht. Alle advocaten en juristen op het Omnius-platform staan voor kwaliteit, transparantie en service. Wij zorgen dat rechtzoekenden snel in contact komen met de juiste specialist, passend bij hun situatie.
Omnius is 7 dagen per week bereikbaar, dus ook in het weekend. Van eerstelijns advies tot bijstand door een gespecialiseerde advocaat of jurist: juridische hulp is altijd binnen handbereik. Met meer dan 400 advocaten en juristen, verspreid over heel Nederland, is Omnius het grootste juridische platform van Nederland.