Kunnen we je helpen met zoeken

Kunnen we je helpen met zoeken
Een bemiddelingskantoor verzamelt op haar website woningen van verhuurders die zij te huur aanbieden. De verhuurders betalen het bemiddelingskantoor niet. De geïnteresseerde huurder kan enkel via de website op de woning reageren. Hij moet zich via de website als woningzoekende inschrijven. Als er een huurovereenkomst tot stand komt, is de huurder een courtage aan het bemiddelingsbureau verschuldigd, gelijk aan één maand huur.
Volgens de Hoge Raad mag een bemiddelaar van huurwoningen, geen bemiddelingskosten in rekening brengen bij een huurder, indien de bemiddelaar tevens een overeenkomst heeft gesloten met de verhuurder. Of de verhuurder betaalt voor de diensten van de bemiddelaar is niet van belang. Dit is slechts anders als het bemiddelingskantoor enkel fungeert als een “elektronisch prikbord”, dus als verhuurder en aspirant-huurder niet van elkaar zijn afgeschermd en ook een huurcontract kunnen sluiten zonder tussenkomst van het bemiddelingskantoor.
Als u zich in het voorgaande herkent heeft u hoogstwaarschijnlijk ten onrechte bemiddelingskosten betaald. Het is mogelijk de bemiddelingskosten terug te vorderen.
De verjaringstermijn is 5 jaar.
De intakebalie is 7 dagen per week bereikbaar. De juristen staan je graag te woord om jouw contactaanvraag op te nemen. Ook ’s avonds en in het weekend.
Een hele snelle reactie en snelle doorverwijzing naar de juiste jurist.
Ik was zeer tevreden dat alles zo snel geregeld was. Maar ook de kwaliteit, je kon merken dat ze er echt verstand van hadden
Snelle reqctie op belletjes en mailtjes